Chcesz zmienić swoje życie, ale odkładasz to na później? Qi Gong - Anahaj. Centrum Samoświadomości - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Anna Hajduczenia opowiada o tym, jak wsparcie unijne na otwarcie 'Anahaj. Centrum Samoświadomości' pomogło jej przezwyciężyć tkwienie w bezczynności i wieczne odkładanie w czasie podjęcia decyzji o swojej przyszłości. I o tym, jak potem zaczęły się dziać rzeczy, których nigdy się nie spodziewała.

 

NAZWA PROJEKTU: Zostań przedsiębiorcą - dotacje na start

NAZWA BENEFICJENTA: CENTRUM DORADZTWA EUROPEJSKIEGO I FINANSOWEGO LENDO ŁOSKO SPÓŁKA JAWNA

PROGRAM OPERACYJNY, Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.