Cieplej i …chłodniej – to LSCDN w Zamościu! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Powodzenie przedsięwzięć o charakterze ekologicznym, a w tej kategorii należy rozumieć termomodernizację obiektu oświatowego, zależy w dużej mierze od skutecznej rekrutacji beneficjentów: samorządów, szkół i innych placówek oświatowych. Związane z rekrutacją potencjalnych beneficjentów działania promocyjne mają na celu jak najszersze dotarcie do grupy docelowej z zachęcającym komunikatem. Pozwoli to na zwiększenie efektywności wykorzystania środków zewnętrznych na prowadzenie tego etapu przedsięwzięć. Działania promocyjne przyczyniają się również do tworzenia dobrego wizerunku RPO WL, jako instytucji aktywnie wspierającej przedsięwzięcia wpływające na poztywnie rozwój regionu.

NAZWA PROJEKTU: Głęboka termomodernizacja obiektów oświatowych Wojewódzkiego Lubelskiego - LSCDN”
w ramach konkursu nr RPLU.05.02.00-IZ.00-06-001/19 – Osi priorytetowej 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działalność 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020”

NAZWA BENEFICJENTA: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego 2014-2020

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.