Dla każdego coś dobrego - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj projekt "Krok w przyszłość – wsparcie dzieci z niepełnosprawnościami z terenu powiatu kwidzyńskiego". Intrygujący, przełamujący stereotypy, uświadamiający, że terapia osób o szczególnych potrzebach jest normą, pozwalający na wyrównywanie szans, tworzenie bardzo dobrej atmosfery, wsparcia dla rodziców, zacieśniania i nawiązywania pozytywnych więzi emocjonalnych, społecznych i osobistych, uczący poszerzania horyzontów świadomości.

NAZWA PROJEKTU: KROK W PRZYSZŁOŚĆ – WSPARCIE DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI Z TERENU POWIATU KWIDZYŃSKIEGO

NAZWA BENEFICJENTA: OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY W BARCICACH

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.