Dni Otwarte Funduszy Europejskich w WUP w Gdańsku - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Spotkaj się z nami bez wychodzenia z domu. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku zaprasza na wirtualny event POWER 2 WORK oraz Dzień otwarty projektu „Pomorskie. Tu wracam, tu pracuję”. Czekamy na Ciebie 25 września w godzinach 8-15 (szczegółowe informacje dostępne są w programie wydarzenia na stronie www.wup.gdansk.pl/dofe). Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Dlaczego warto być z nami tego dnia?

  • dowiesz się, na czym polegają projekty PO WER skierowane do osób młodych poniżej 30 r.ż. i jak z nich skorzystać,
  • porozmawiasz z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w poszczególnych projektach,
  • skonsultujesz z doradcą zawodowym swoje plany edukacyjne i zawodowe,
  • uzyskasz odpowiedzi na pytania, jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicą,
  • sprawdzisz, czy możesz wziąć udział w naszym projekcie „Pomorskie. Tu wracam, tu pracuję” skierowanym do osób po 30 r.ż., które wróciły z pracy za granicą po minimum półrocznym pobycie.

Wszystko to online lub telefonicznie, bez wychodzenia z domu.

Nasi doradcy zawodowi z oddziału zamiejscowego w Słupsku poprowadzą także webinar pn. „Kompetencje przyszłości”. Jego uczestnikami będą uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku, którzy dowiedzą się, czym są kompetencje przyszłości i jak można je doskonalić.  

Więcej informacji o wydarzeniu: www.wup.gdansk.pl/dofe

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.