Drzwi otwarte na świat i Fundusze Europejskie - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zobacz historię firmy z najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Europie – nie tylko do produkcji okien i drzwi, ale i różnorodnej galanterii drewnianej na życzenie klienta. Firma swoje wyroby eksportuje m.in. do Francji, Niemiec, Holandii czy do krajów Dalekiego Wschodu. A to wszystko dzięki dotacjom z Unii Europejskiej!

 

NAZWA PROJEKTU: Rozwój produkcji okien drewnianych w firmie Dremus

NAZWA BENEFICJENTA: Przedsiębiorstwo DREMUS Waldemar Muszyński

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego 2007-2013

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.