Dualne kształcenie mechaników lotniczych - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Przez trzy lata uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu uczestniczyli w tym projekcie. Jego cel w szczególności zakładał kształcenie uczniów w sposób dualny, a więc taki, który łączy teorię z jak największą liczbą zajęć praktycznych. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Partnerami projektu zostały firmy: #Linetech, Gardner Aerospace oraz Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R&G SA. Dzięki stażom w firmach partnerskich uczniowie mają bezpośredni kontakt z najnowocześniejszymi technologiami, a także uczą się obsługi wielu innowacyjnych narzędzi.
Tomasz Czop: - Doświadczenie zdobywane w lotniczym hangarze zwiększa ich kompetencje pracownicze, a tym samym szanse na przyszłe zatrudnienie w zawodzie.

NAZWA BENEFICJENTA: Powiat mielecki
NAZWA PROJEKTU: Zawody przyszłości – doskonalenie kształcenia zawodowego w powiecie mieleckim
PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.