Eko I art - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Wirtualny spacer prezentuje pracownie Centrum – odpowiednio dostosowane do zajęć z edukacji ekologicznej i artystycznej oraz ogród sensoryczno-botaniczny, który jest unikatowy na skalę miasta Katowice. Przedstawiamy warsztaty oraz prezentacje zajęć przeprowadzone przez instruktorów Centrum,  z zakresu ceramiki, survivalu, doświadczeń chemicznych, ogólnej wiedzy z zakresu ochrony środowiska i ekologii.

zzs2 katowice

NAZWA PROJEKTU: Utworzenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Katowicach - Murckach

NAZWA BENEFICJENTA:  Zespół szkól nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Katowicach

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.