Festiwal Bella Skyway - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Materiał dotyczy wsparcia udzielanego regionalnym imprezom kulturalnym w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę”. Camerimage, Bella Skyway Festival, Bydgoski Festiwal Operowy, festiwal filmowy Tofifest, Europejska Akademia Jazzu – to tylko niektóre imprezy zorganizowane przy dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO). Projekt „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę” jest realizowany w ramach działania 4.4 RPO WK-P. Liderem jest samorząd województwa, który wspólnie z partnerami (np. z gminami, organizacjami pozarządowymi) organizuje prestiżowe imprezy o zasięgu międzynarodowym. Co ważne, aby uzyskać środki, partnerzy muszą posiadać wkład własny w wysokości równej kwocie, o którą się ubiegają – zarówno w formie finansowej, jak i w postaci wolontariatu czy umów barterowych. To sprawia, że wsparcie otrzymują wyłącznie przedsięwzięcia najlepiej zorganizowane, gwarantujące najwyższy poziom artystyczny i przyciągające wybitnych twórców, a co za tym idzie – liczną publiczność.

NAZWA BENEFICJENTA: Województwo Kujawsko-Pomorskie plus partnerzy

NAZWA PROJEKTU: Kujawsko-Pomorskie - rozwój poprzez kulturę 2018

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.