Film promocyjny o Szlaku Kultury Wołoskiej - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego o Szlaku Kultury Wołoskiej stanowiącego „wizytówkę” Szlaku. Film pokazuje zwyczaje i tradycje związane z kultura wołoską oraz pasterstwem po stronie polskiej w województwach: podkarpackim, małopolskim i śląskim oraz po stronie słowackiej: w Kraju Preszowskim i Kraju Żylińskim.

kultura wolska

NAZWA PROJEKTU: Szlak Kultury Wołoskiej

NAZWA BENEFICJENTA: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.