Gdzie i jak wytwarza się uchwyty do foteli w autach albo jedną z miliona części w pralkach? - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zastanawialiście się kiedyś z ilu części składają się narzędzia codziennego użytku np. samochód, pralka, zmywarka? Ilu z nich nie widzimy, a ile z nich produkowanych jest w Polsce z pomocą Funduszy Europejskich.

Zobaczcie sukcesy firmy Fermot ze Skierniewic, która zajmuje się tworzeniem narzędzi.

 

NAZWA PROJEKTU: Inwestycje w nowoczesny park maszynowy szansą rozwoju przedsiębiorstwa Fermot

NAZWA BENEFICJENTA: Fabryka Narzędzi Specjalnych Fermot S.A.

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego 2007- 2013

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.