Gorące Łódzkie - atrakcje, jakie oferują Termy Uniejów, które przy wsparciu z Funduszy Europejskich stały się rozpoznawalne w całej Polsce, a nawet za granicą teraz możesz zobaczyć w swoim domu – zapraszamy na wirtualna wycieczkę! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Termy Uniejów przyciągają rocznie ponad pół miliona gości. Jest to motorem do stałego rozwijania bazy gastronomicznej, hotelowej i konferencyjnej.

W Uniejowie można też obejrzeć zamek (zbudowany w XIV wieku, później przebudowywany) i przejść się po parku zamkowym w stylu angielskim, który założono w połowie XIX wieku. Rozległe tereny zielone, rzeka Warta i czyste powietrze sprzyjają wypoczynkowi. Do uprawiania jego aktywnych form można wykorzystać turystyczne szlaki piesze, rowerowe, konne i wodne, których powstanie również wsparły środki z Funduszy Europejskich. Nowoczesne baseny kryte i otwarte, ale również gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych, jacuzzi, strefa saun, komora lodowa, gabinety masażu, a do tego zjeżdżalnie, plaża, leżaki i wiele innych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Właśnie tak (i to tylko po krótce) przedstawiała się oferta kompleksu termalno-basenowego w Uniejowie. Dzięki wsparciu unijnemu Termy Uniejów wzbogaciły się również o gejzery, kaskadę wodną, armatki i stanowiska do masażu ściennego z zasysaniem powietrza.

Termy Uniejów są przygotowane dla turystów w każdym wieku i o różnych potrzebach: zarówno dla miłośników pływania, jak i fanów fitnessu czy usług wellness. W termach nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych. Co więcej, kompleks posiada własną strefę restauracyjną, kręgielnię i klub taneczny.

Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zobaczcie sami!

NAZWA PROJEKTU: TERMY UNIEJÓW MARKOWY PRODUKT TURYSTYKI UZDROWISKOWEJ - ROZBUDOWA KOMPLEKSU BASENOWEGO

NAZWA BENEFICJENTA:Gmina Uniejów

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.