Harcerska przygoda – Czuwaj! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Tutaj dzieci siebie nawzajem wychowują. Współpracują ze sobą i wtedy różnice nie mają żadnego znaczenia” – z dumą opowiada Mariusz Bezdzietny Komendant ZHP, Hufiec Tarnobrzeg. Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich do projektu Podkarpacka Sieć Wsparcia Wychowawczej Funkcji Rodziny, mali harcerze mają możliwość spędzania aktywnie czasu, ucząc się odpowiedzialności i przebywając ze swoimi rówieśnikami.

NAZWA BENEFICJENTA: CHORĄGIEW PODKARPACKA ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO

NAZWA PROJEKTU: Podkarpacka Sieć Wsparcia Wychowawczej Funkcji Rodziny

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.