Innowacyjny Wóz Mobilny - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zobacz, jak wygląda wóz mobilny! Jest urządzeniem przeznaczonym do usprawnienia wszelkich prac w kopalni węgla kamiennego związanych z transportem materiałów, wydobyciem i odstawą urobku, przebudową tras kolejki podwieszanej, lutniociągu, zabudową łuków obudowy. Budowa wozu i zastosowane rozwiązania umożliwiają pracę wozu w najbardziej wymagających i trudnych warunkach, a hydrostatyczny napęd 4x4 zapewnia doskonałą trakcję w każdym terenie.

Wóz został kilkakrotnie nagrodzony w kategorii: Nowe maszyny, innowacyjne rozwiązanie w budowie maszyn i urządzeń górniczych oraz poprawa bezpieczeństwa pracy.

NAZWA PROJEKTU: Uruchomienie produkcji innowacynego uniwwersalnego wozu mobilnego w oparciu o patent

NAZWA BENEFICJENTA: SIGMA Spółka Akcyjna

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Innowacynja Gospodarka 2007 - 2013

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.