Jak może być lepiej? - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Żyjemy w czasach wielkich wyzwań. W domu. W pracy. W zmieniającym się w niezwykłym tempie świecie. Przepływie ogromu informacji. Czasem gubimy się w natłoku spraw, projektów i wielości podejmowania decyzji.  Jak zadbać o siebie w tym wszystkim? Jak sprawić, by każdy dzień nie był tylko powtarzającą się rutyną, do której nawet często nie chcemy wstawać z łóżka?  Jak mieć napę∂ do działania? Do życia?

A jeśli możliwe jest budzić się z radością? Z entuzjazmem stawać do nowego dnia, do nowych tematów? Czego tak naprawdę chcesz?  Co jeszcze jest możliwe?

A gdybyś zatroszczyła, zatroszczył się o siebie?

A jeśli Twoja troska o siebie jest tym, co przyniesie korzyści wszystkim?

Zapraszam na chwilę relaksu i refleksji.

Krystyna Witczak

kw

kw 2

NAZWA PROJEKTU: Przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

NAZWA BENEFICJENTA: Krystyna Witczak

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.