„JAK POWSTAJE PIOSENKA” – edukacyjne warsztaty online - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy Cię do jedynego w Polsce Edukacyjnego Studia Nagrań w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu na warsztaty online pn. „Jak powstaje piosenka”. Odbędziesz z nami podróż po wnętrzach studia – poznasz sprzęty oraz zobaczysz jak wygląda praca realizatora dźwięku. Dowiesz się skąd bierze się głos i jak działają struny głosowe oraz jak należy pracować z mikrofonem. Weźmiesz udział w sesji nagraniowej podczas, której zaprezentujemy przebieg poszczególnych jej etapów – zobaczysz m.in. jak wygląda nagranie wokalu i instrumentów.

Zapowiada się niezapomniana przygoda!

piosenka

NAZWA PROJEKTU: „Modernizacja obiektów kultury w celu poprawy dostępu do dóbr i usług oferowanych w dziedzinie muzyki, w szczególności w zakresie piosenki” w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

NAZWA BENEFICJENTA: Muzeum Polskiej piosenki w Opolu

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.