Kolejne unijne dofinansowanie na gospodarkę ściekową w Zielonej Górze. To już IV ETAP! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zachęcamy, by zobaczyć wzorcowe wykorzystanie unijnych dotacji, które przekładają się na poprawę stanu środowiska oraz komfort życia mieszkańców Zielonej Góry. Tym razem prezentujemy jak powstaje kolejna sieć wodociągowa oraz kanalizacyjna na terenie Dzielnicy Nowe Miasto; jak modernizujemy naszą oczyszczalnię w Łężycy i poddajemy renowacji sieć kanalizacyjną w mieście.

To od dawna oczekiwane inwestycje przez Mieszkańców, a także kolejne unijne dofinansowanie na gospodarkę ściekową w Zielonej Górze. To już IV ETAP!

oczyszczalnia

NAZWA PROJEKTU: Projekt „Gospodarka ściekowa na terenie aglomeracji Zielona Góra - Etap IV

NAZWA BENEFICJENTA: „Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o.

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko  2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.