Krzysztofory OD_NOWA - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zobacz postępy prac w remontowanym Pałacu Krzysztofory - głównej siedzibie Muzeum Krakowa! Ponad 4000 m2 skrzydła wschodniego pałacu ulegnie znaczącej modernizacji. Zdegradowany w trakcie XX-wiecznych adaptacji obiekt, dzięki środkom unijnym powoli odzyskuje swój dawny czar i blask. Rewaloryzacja zabytkowych wnętrz pałacowych, przywrócenie stylowych walorów budowli oraz tajemnice prac konserwatorskich to wszystko możesz podejrzeć już teraz. Po zakończeniu projektu zapraszamy do zwiedzania nowoczesnych i wielofunkcyjnych przestrzeni naszego Muzeum.

NAZWA BENEFICJENTA:Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
NAZWA PROJEKTU: Krzysztofory od nowa – Muzeum Kompletne: modernizacja i remont konserwatorski Pałacu Krzysztofory wraz z przystosowaniem jego funkcji do realizacji zadań nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu muzealnego.
PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.