La Soleil - dzięki funduszom z UE zmieniamy, pomagamy, uczymy… - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Firma szkoleniowa La Soleil od 2009 roku realizuje projekty dofinansowane z UE. Uczestnicy biorący udział
w naszych projektach podnoszą swoje kompetencje, zdobywają nowe kwalifikacje jak i nowe doświadczenia na rynku pracy, poprzez udział w stażach zawodowych. W późniejszych etapach każdy Uczestnik Projektu ma możliwość podjęcia zatrudnienia i dalszą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

10-letnie doświadczenie w realizacji projektów unijnych oraz indywidualne podejście do każdego Uczestnika sprawia, że nasze projekty są inne niż wszystkie. Firma La Soleil Monika Piecuch wspiera swoich Uczestników nawet po zakończeniu udziału w projektach.

Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, a może podnieść swoje kompetencje? Nic trudnego - zgłoś się do nas!

Zobacz nasz film, a przekonasz się że warto brać udział w projektach unijnych realizowanych przez firmę szkoleniową La Soleil Monika Piecuch.

NAZWA PROJEKTU: Mogę wszystko – program wsparcia osób młodych na pomorskim rynku pracy

NAZWA BENEFICJENTA: La Soleil Monika Piecuch

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.