Lecimy z Funduszami - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Już po raz siódmy ci, którzy sięgnęli po unijne środki - a wśród nich także Polska Agencja Żeglugi Powietrznej - otworzą swoje drzwi, by opowiedzieć o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich" to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi organizowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalne, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. Na zainteresowanych czekają liczne atrakcje, konkursy i wirtualne wycieczki - organizowane w całej Polsce.
Wśród najciekawszych wydarzeń tegorocznych Dni Otwartych gratka - odkrycie tajemnic kontroli ruchu lotniczego. Marzysz o tym, żeby pokierować ruchem samolotów? Weź udział w symulacji pracy kontrolera - sprawdź, jak to jest kiedy od Twojej decyzji zależy los pasażerów i załóg kilku samolotów, których ruchem kierujesz. Zobacz, jak wygląda szkolenie adeptów KRL, jak wygląda miejsce pracy tych, którzy sprowadzają na ziemie setki maszyn latających i tych, którzy dają zgodę na start innych.

Pansa

NAZWA PROJEKTU: Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym - etap lI

NAZWA BENEFICJENTA: POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.