Lotnictwo – Twoja przyszłość w Twoich rękach - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W związku z dynamicznym rozwojem branży lotniczej Akademia Sztuki Wojennej przygotowuje programy DUZ w ramach projektu pt. Opracowanie programów nauczania do umiejętności dodatkowych dla zawodów (DUZ) z branży transportu lotniczego.

Zapraszamy  do obejrzenia materiału promocyjnego projektu, który jest realizowany przez Akademię Sztuki Wojennej, a finansowany ze środków UE. Realizacja projektu możliwa jest dzięki wsparciu IP – Ministerstwu Edukacji Narodowej.

 

NAZWA PROJEKTU: Opracowanie programów nauczania do umiejętności dodatkowych dla zawodów (DUZ) z branży transportu lotniczego

NAZWA BENEFICJENTA: AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.