Lubuskie – Nauka i Biznes to związek idealny! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Nauka i biznes tworzą idealną parę. Już dawno odkryliśmy siłę tego związku i na niej budujemy konkurencyjność naszego regionu. Lubuskie Parki Naukowo-Technologiczne i Centra Badawcze wspierają rozwój innowacji, a unijne fundusze są szansą na odkrywanie nowego potencjału województwa.

„Nauka + biznes” – synergia nauki i biznesu!

NAZWA BENEFICJENTA: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie, Zielonogórski Ośrodek Kultury, Regionalne Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR Sp. z o.o., Regionalne Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR Sp. z o.o., Regionalne Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR Sp. z o.o.

NAZWA PROJEKTU: Park Naukowo - Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych (LOIiWA) w Kalsku, Centrum Nauki Keplera-Planetarium WENUS, Budowa Parku Technologii i Logistyki Przemysłu INTERIOR w Nowej Soli, Świadczenie prorozwojowych usług na rzecz MŚP w Centrum Wspierania Startupów w Nowej Soli, Inkubator Innowacji – utworzenie centrum inkubacji i akceleracji startupów w Parku Technologicznym Interior.

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubuskiego na lata 2007-2013

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.