Materiał filmowy na temat powstania i działalności żłobka w Konstantynowie - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK W KONSTANTYNOWIE "WESOŁE KRASNOLUDKI" JOANNA JOHAN „Wesołe Krasnoludki - Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie szansą na powrót rodziców do pracy”

Dzięki wsparciu z funduszy europejskich powstał żłobek przyjazny maluszkom, bogato wyposażony w sprzęt i zabawki oraz zatrudniający wykwalifikowaną kadrę. Dzięki jego utworzenia możliwe jest zapewnienie w Gminie Konstantynów i gminach okolicznych wsparcia dla rodziców dzieci do lat 3 w zakresie godzenia życia zawodowego i prywatnego. W wynik udzielonego wsparcia 33 mamy powróciły do pracy po okresie związanym z urodzeniem i wychowaniem dzieci a 16 mam utrzymało swoja dotychczasową pracę.

NAZWA PROJEKTU: Informacja i promocja Funduszy Europejskich w ramach RPO WL w 2020 r.

NAZWA BENEFICJENTA: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.