Metro w Warszawie – jak fundusze unijne wspierają rozwój miasta - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

W ramach wydarzenia zaprezentowana zostanie rozbudowa II linii metra w Warszawie, tj. projekty "Budowa II linii metra, wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zakupem taboru - etap II" (odcinek 3+3) oraz "Budowa II linii metra wraz z zakupem taboru - etap III" (odcinek 2+3) współfinansowane przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Wszyscy zainteresowani będą  mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat inwestycji rozbudowy II linii metra w Warszawie, w szczególności budowy I i II etapu odcinków zachodniego i wschodniego-północnego, obejrzeć spoty informacyjno-promocyjne, materiały video oraz inne materiały graficzne poświęcone wyżej wymienionym projektom  min. wizualizacje, zdjęcia z placów budowy (archiwalne oraz w przypadku projektu 2+3 aktualne), foldery i broszury informacyjne. 

NAZWA PROJEKTU: Budowa II linii metra, wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zakupem taboru – etap II; Budowa II linii metra wraz z zakupem taboru – etap III

NAZWA BENEFICJENTA: Miasto Stołeczne Warszawa (reprezentowane przez Metro Warszawskie Sp. z o.o.)

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.