Z wizytą u Kopernika - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Już 26 września zapraszamy na wirtualne otwarcie Domu Mikołaja Kopernika. Wirtualny spacer umożliwia poznanie wyjątkowego miejsca na mapie kultury bez wychodzenia z domu.Interaktywna wizyta w muzeum pozwoli Ci uzyskać dostęp do zasobów Domu Mikołaja Kopernika niezależnie od miejsca, w którym się akurat znajdujesz.

Wirtualny spacer jest ciekawym sposobem na zdobycie lub poszerzenie wiedzy związanej z historią nauki i astronomii, historią miasta Torunia oraz oczywiście z postacią Mikołaja Kopernika. Będziesz miał okazję zaznajomić się z rozkładem pomieszczeń późnośredniowiecznego domu hanzeatyckiego. To Ty decydujesz gdzie wejść i jak długo zatrzymać się w każdej z sal, dzięki temu odwiedziny w Muzeum staną się jeszcze bardziej intrygujące.

Wirtualne zwiedzanie umożliwi obcowanie z zabytkowymi eksponatami ukazanymi w różnych technikach.

 

NAZWA PROJEKTU: Toruńska Starówka – ochrona i konserwacja dziedzictwa kulturowego UNESCO 

NAZWA BENEFICJENTA: MUZEUM OKRĘGOWE W TORUNIU

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

 

 

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.