Muzeum Ziemi Lubuskiej – lustro przeszłości i współczesności - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Dzięki dotacjom Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Lubuskiego spełniły się marzenia zielonogórskich muzealników. Rozbudowa i modernizacja Muzeum Ziemi Lubuskiej stała się faktem. Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich chcemy opowiedzieć Państwu jak przebiegała realizacja inwestycji. Od projektu, przez tzw. wbicie pierwszej łopaty, aż po zakończenie robót budowlanych. Chcemy też przedstawić on-line wybrane dzieła sztuki współczesnej przechowywane do tej pory w magazynach, a które dzięki zwiększeniu powierzchni ekspozycyjnej będzie można podziwiać na co dzień w muzeum.

Bieżącą aktywność Muzeum Ziemi Lubuskiej reprezentować będzie film dokumentujący wystawę „Pomiędzy”, autorstwa znakomitego artysty młodego pokolenia Arkadiusza Ruchomskiego.

Zapraszamy wszystkich na naszą stronę internetową https://mzl.zgora.pl/2020/09/24/dofe/ oraz na profile Muzeum Ziemi Lubuskiej na portalach społecznościowych: Twitter, Facebook oraz Instagram.

 

NAZWA PROJEKTU: Rozbudowa i modernizacja Muzeum Ziemi Lubuskiej 

NAZWA BENEFICJENTA: Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko  2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.