Nauka przez zabawę - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dzięki unijnemu dofinansowaniu specjaliści z Neurodio tworzą gry, które uczą i wspierają rozwój poznawczy człowieka. Przedsięwzięcia łączące psychologię rozwojową, psychometrię oraz informatykę stosowaną i wiedzę o projektowaniu gier, które ułatwiają pracę nauczycieli, pedagogów i psychologów, a dzieciom dostarczają dużo frajdy.

NAZWA PROJEKTU: Realizacja prac badawczo-rozwojowych nad nowoczesnymi formami diagnozy i terapii zaburzeń w nabywaniu kompetencji matematycznych

NAZWA BENEFICJENTA: NEURODIO Sp. z o.o. 

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.