Nowoczesne metody rehabilitacji - Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej „Rudek” - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

20 mieszkańców Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego w wieku powyżej 65 roku życia znalazło codzienną opiekę w Rzeszowskim Ośrodku Opieki Dziennej prowadzonym przez Fundację „Rudek dla Życia”. Troska o seniorów odbywa się w ramach projektu finansowanego z Funduszy Europejskich.

Dzień w ośrodku to zajęcia pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, edukacja dotycząca samoopieki i samopielęgnacji, zajęcia ruchowe i artystyczne, stymulacja procesów poznawczych oraz terapia zajęciowa. Specjalistyczne wsparcie zapewnia prawnik, psycholog, terapeuta, w zależności od potrzeb.

Dodatkowe zajęcia to nauka języków obcych, warsztaty kulturowe, specjalistyczne doradztwo, wycieczki, wyjścia do muzeów czy na basen.

dom pomocy

NAZWA PROJEKTU: Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej

NAZWA BENEFICJENTA: Fundacja Rudek dla Życia

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.