Nowoczesność i precyzja dzięki Funduszom Europejskim - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Firma od lat korzysta z dotacji unijnych, dzięki którym posiada asortyment o unikalnych parametrach w skali kraju, a nawet świata.

Wszystko zaczęło się w środku Polski i Europy – gminie Piątek w Łódzkiem.

 

NAZWA PROJEKTU: Wdrożenie unikatowej w skali światowej technologii szybkiego i wydajnego projektowania oraz produkcji laboratoryjnych przyrządów pomiarowych, będącej efektem własnych prac badawczo-rozwojowych Wnioskodawcy

NAZWA BENEFICJENTA: GG TECH POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego 2007-2013

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.