O wszystkim, czym Śląsk jest - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zobacz, jak Fundusze Europejskie pomagają w szerzeniu wiedzy i kultury poprzez digitalizację muzealnych zbiorów. Muzeum Powstań Śląskich skorzystało z tej możliwości udostępniając swoje zasoby szerokiemu gronu odbiorców nie tylko z Górnego Śląska.

Dzięki cyfryzacji historię Powstań Śląskich i plebiscytu bez wychodzenia z domu mogą dziś od podszewki poznać wszyscy zainteresowani z całego kraju.

 

NAZWA PROJEKTU: Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach oraz stworzenie ścieżki informacyjno-edukacyjnej dedykowanej Powstaniom Śląskim i plebiscytowi

NAZWA BENEFICJENTA: Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach

PROGRAM OPERACYJNY, Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Województwa Śląskiego 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.