Odkryj bogactwo Etnocentrum! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Odkryj Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej podczas tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich! W naszym centrum czeka na Was szereg atrakcji dzięki którym poznacie tradycyjne rzemiosła oraz podkarpackich mistrzów, posłuchacie ludowych pieśni z okolic Beskidu Niskiego, a także zgłębicie tajniki regionalnej kuchni. Dzięki relacjom na żywo w sieci wszystkie te wydarzenia będą dostępne na wyciagnięcie ręki, na jedno kliknięcie. Waszą wielką przygodę w świecie tradycji czas zacząć!

Zapraszamy!

NAZWA PROJEKTU: Modernizacja zabytkowego dworca PKP na potrzeby funkcjonowania ETNOCENTRUM Ziemi Krośnieńskiej
NAZWA BENEFICJENTA: Gmina Miasto Krosno
PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.