Opaska, która przynosi pomoc - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zobacz, jak Fundusze Europejskie pomagają w zapewnieniu pomocy osobom starszym i schorowanym na terenie Częstochowy i podregionu rybnickiego.

Seniorzy, którzy biorą udział w projekcie otrzymali opaski z tzw. guzikiem życia, którego uruchomienie włącza alarm odbierany przez opiekunów pracujących w Śląskim Centrum Teleopieki w Jastrzębiu-Zdroju.

 

NAZWA PROJEKTU: BEZPIECZNIE WE WŁASNYM DOMU – nowoczesne technologie w usługach opiekuńczych dla seniorów i osób nie w pełni samodzielnych z podregionu rybnickiego

NAZWA BENEFICJENTA: Stowarzyszenie "EBI ASSOCIATION"

PROGRAM OPERACYJNY, Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Województwa Śląskiego 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.