Perełki Beskidu Niskiego: Modernizacja bazy leczniczej Uzdrowiska Rymanów S.A. - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego remont i modernizację zaplecza leczniczego w Uzdrowisku Rymanów S.A. Projekt skierowany był do kuracjuszy i turystów korzystających z infrastruktury uzdrowiskowej, w tym utworzonych ścieżek edukacyjnych.

uzdrowisko copy

 

NAZWA PROJEKTU:

„Przebudowa i modernizacja A-1 w Szpitalu Uzdrowiskowym Zimowit oraz Sanatorium Uzdrowiskowym Gołąbek celem podniesienia poziomu lecznictwa uzdrowiskowego na obszarze Rymanów Zdrój”.

„Przebudowa i modernizacja zakładów przyrodoleczniczych w Szpitalach Uzdrowiskowych Zimowit i Eskulap oraz Sanatorium Uzdrowiskowego Opatrzność zlokalizowanych na obszarze Rymanowa Zdroju”

NAZWA BENEFICJENTA: Uzdrowisko Rymanów S.A.

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.