Pierwsza platforma internetowa, dedykowana Młodzieży NEET - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Projekt  Młodzież NEET. Nowe metody aktywizacji oparte na współpracy ponadnarodowej polegał wypracowaniu oraz wdrożeniu przez min. 50 podmiotów w całym kraju, przy współpracy z Partnerem ponadnarodowym, nowych rozwiązań i instrumentów, opartych na narzędziach i praktykach stosowanych w Wielkiej Brytanii. Rozwiązania te umożliwiają zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzieży NEET), co w efekcie pomoże tym osobom podjąć / utrzymać aktywizację edukacyjną / zawodową. W ramach projektu utworzono platformę cyfrową NEETAKTYWIZACJA - http://www.neetaktywizacja.pl/ - której ma służyć edukacji i odnalezieniu ścieżki życiowej przez młodzież NEET.

 Pierwsza taka platforma w Polsce – Educare et Servire stworzyło platformę dedykowaną NEETom:

Nowe metody aktywizacji młodzieży NEET – Małgorzata Mac:

NAZWA BENEFICJENTA: Educare Et Servire Fundacja Antoniego Kamińskiego
NAZWA PROJEKTU: Młodzież NEET. Nowe metody aktywizacji oparte na współpracy ponadnarodowej
PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.