Poczuj zapach Ogrodu Dobrych Serc! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj z nami Ogród Dobrych Serc!

Miejsce to obejmuje wsparciem dzieci ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną oraz innymi niepełnosprawnościami. Na uwagę zasługuje fakt, iż jest to jedyna tego typu placówka w województwie podkarpackim. Integracja sensoryczna, komunikacja alternatywna PECS, neurologopedia i logopedia, dogoterapia, hipoterapia, zajęcia z psychologiem – to tylko część zajęć, z których mogą korzystać wychowankowie Ogrodu! Nauczyciele dbają o rozwój umiejętności samoobsługowych i społecznych dzieci. Odkrywanie otaczającego świata oraz uczestnictwo w życiu społecznym, wspólne zabawy, udział w wycieczkach oraz różnorodnych inicjatywach i uroczystościach to przedszkolna codzienność, która sprzyja budowaniu relacji rówieśniczych oraz rozwojowi umiejętności.

NAZWA PROJEKTU: Ogród dobrych serc. Przedszkole promyk szansą na doświadczanie świata
NAZWA BENEFICJENTA: Powiat Ropczycko-Sędziszowski / Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ropczycach
PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.