Pod skrzydłami Albatrosa - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Jak się zachować w przypadku spotkania młodego ptaka, który jeszcze nie lata? Czy reagować? Gdzie szukać pomocy? Obejrzyj filmik zrealizowany z udziałem najmłodszych na temat zgubnych skutków porywania podlotów, a dowiesz się dużo więcej.

Zapoznaj się również z flmikiem Na skrzydłach Albatrosa oraz Ludzie Albatrosa, a poznasz miejsce, w którym na co dzień ratuje się ptaki oraz ludzi pełnych pasji.

NAZWA PROJEKTU: Symbiosis – ochrona ex-situ gatunków zagrożonych i edukacja ekologiczna w działalności polskich ośrodków rehabilitacji zwierząt – wzmocnienie potencjału sieci ośrodków na Warmii i Mazurach

NAZWA BENEFICJENTA: Fundacja Albatros

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.