Poleskie spotkanie z przyrodą - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach, zaparzcie herbatę i dajcie się zaprosić na wspólny spacer po ścieżce „Czahary”! To tutaj przy odrobinie szczęścia spotkacie króla poleskich bagien – łosia, a także piękne i dostojne żurawie, będące symbolem Poleskiego Parku Narodowego. Czekają na Was wieże widokowe, kładki i mnóstwo pięknych spotkań z okoliczną fauną. Zanim jednak wybierzecie się podziwiać bagna na własne oczy, pozwólcie, że pokażemy Wam, co Was czeka. Spędźcie z nami najbliższe 5 minut i podziwiajcie przyrodę Polesia.

NAZWA PROJEKTU: Budowa ścieżki dydaktycznej „Czahary” w Poleskim Parku Narodowym, chroniącej torfowisko niskie Bagno Bubnów i gatunki z nim związane

NAZWA BENEFICJENTA: Poleski Park Narodowy

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko  2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.