Produkcja modyfikowanych folii wielowarstwowych - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj  firmę Delta tworzącą wszystkie występujące na rynku rodzaje opakowań wytwarzanych z folii miękkich, począwszy od najprostszych folii opakowaniowych poprzez folie termozgrzewalne, folie termokurczliwe, folie jedno i wielowarstwowe, folie stabilizowane i uszlachetniane, aż po produkty otrzymywane po przetworzeniu z półproduktu jakim jest rękaw, półrękaw czy taśma foliowa.

Dzięki Funduszom Europejskim firma mogła zakupić maszyny do produkcji modyfikowanych folii wielowarstwowych i wprowadzenie innowacji produktowej o permanentnych właściwościach antystatycznych (PA).

 

NAZWA BENEFICJENTA: DELTA SKOWROŃSKI I SKOWROŃSKI SPÓŁKA JAWNA

NAZWA PROJEKTU: Wdrażanie produkcji modyfikowanych folii wielowarstwowych

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.