REAKTIV50+ - materiał promocyjny dla pracodawców zainteresowanych zwiększeniem efektywności swoich pracowników - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Narzędzie REAKTIV50+ dostępne jest bezpłatnie dla pracodawców z sektora MŚP. Narzędzie to pozwala w lepszy sposób zarządzać zasobami kadrowymi i planować rozwój przedsiębiorstw (uwzględnić w codziennym zarządzaniu firmą problematykę pracowników 50+). Umożliwia ono przeprowadzenie diagnozy predyspozycji pracowników i wygenerowanie indywidualnie dobranych rekomendacji wdrożeniowych, które korzystnie wpływają na efektywność i wydajność pracowników, a tym samym przyczynić się mogą do wydłużenia ich aktywności zawodowej.

reactiv

NAZWA PROJEKTU: REAKTIV50+ - model zarządzania efektywnością pracowników

NAZWA BENEFICJENTA: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.