Rozwiń skrzydła - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół średnich Powiatu Sztumskiego do udziału w webinarze na temat możliwości stawiania pierwszych kroków na rynku pracy z pomocą funduszy europejskich. Staż? Praca? A może własna firma? To tematy, które będą poruszane podczas spotkania on-line. Pomogą Ci one w odnalezieniu własnej drogi zawodowej, będą startem w samodzielne, dorosłe życie po ukończeniu szkoły.  

Ukończysz szkołę? I co dalej? Może nasze spotkanie z doradcami zawodowymi pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania. Podpowiemy Ci jak rozwinąć „skrzydła”.

Webinarium odbędzie się 25.09.2020r. Zainteresowane szkoły z Powiatu Sztumskiego zapraszamy po więcej informacji pod nr telefonu 55 640-68-85. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po zakwalifikowaniu szkoły do warsztatów on-line prześlemy link dostępu oraz uzgodnimy godzinę spotkania.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://sztum.praca.gov.pl/strona-glowna/dofe

 

 

NAZWA PROJEKTU: Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie sztumskim (IV)

NAZWA BENEFICJENTA: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z/s w Dzierzgoniu

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny  Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.