SPACER PO HISTORII REGIONU - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów historii do odwiedzenia w dniach 25–27 września strony internetowej Fundacji Pamięć, Edukacja, Kultura www.fpek.pl, Dzięki narzędziu „wirtualny spacer” będziecie mogli Państwo, odbyć wycieczkę po terenie byłego obozu jenieckiego – Stalag VIIIA oraz zapoznać się z historią miejsca.
Strona została rozbudowana w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości. Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014–2020.”

wystawa1

NAZWA PROJEKTU: Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości. Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym.

NAZWA BENEFICJENTA: Fundacja Pamięć, Edukacja, Kultura

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.