Spacer po Parku – wirtualna wizyta w Kieleckim Parku Technologicznym - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj Kielecki Park Technologiczny. Zobacz jak dzięki funduszom unijnym zmieniła się przestrzeń przemysłowej dzielnicy Kielc. Inkubatory technologiczne, będące przestrzenią dla młodych firm, hale magazynowo-produkcyjne dla przedsiębiorstw, Centrum Kompetencji ICT, CNC, Centrum Fashion Design, Centrum Druku 3D, Energetyczny Ogród Doświadczeń czy też Energetyczne Centrum Nauki, dedykowane osobom, chcącym zgłębiać wiedzę na temat otaczającego świata. To infrastruktura, która powstała dzięki dotacjom z UE. Wybierz się na spacer po Parku i odkryj ją.

NAZWA PROJEKTU: Rozwój infrastruktury i obszarów B+R Kieleckiego Parku Technologicznego

NAZWA BENEFICJENTA: Gmina Kielce/Kielecki Park Technologiczny

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.