Sprawni dłużej - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

„Jest bardzo to potrzebne, wspaniała rzecz, ten sprzęt z wypożyczalni. Dzięki niemu osobom niepełnosprawnym odmieniło się życie. Bo to jest ulepszenie, unowocześnienie… wspaniała rzecz!” – mówi jedna z uczestniczek projektu.

Projekt ma na celu zwiększenie dostępności mieszkańców województwa podkarpackiego do rehabilitacji, poprzez utworzenie trzech nowych wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, wspomagającego i pielęgnacyjnego.

 

NAZWA PROJEKTU: Sprawni dłużej

NAZWA BENEFICJENTA:  CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.