Świat dzikich zwierząt w zasięgu ręki? Zoo Safari Borysew w Łódzkiem nie trzeba nikomu przedstawiać - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Tak, to niezwykłe miejsce też wsparły Fundusze Europejskie. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to koniecznie wybierzcie się na spacer wirtualny lub na weekend do Łódzkiego!

W Zoo Safari Borysew mieszka 90 gatunków dzikich zwierząt. To tutaj zobaczycie białe tygrysy bengalskie, dla których przyjeżdżają turyści z całego świata.

Atrakcji z pewnością nie brakuje! Są największe w Europie namioty sferyczne, jest figlarnia dla najmłodszych, mini Zoo, Cinecoaster 7D czy Grill Bar.

W spocie przedstawiamy kilku mieszkańców, którzy powitają Was w tym niezwykłym miejscu.

 

NAZWA PROJEKTU: Zespół konferencyjny „Biały lew” wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

NAZWA BENEFICJENTA: DYLEN SP. Z O.O

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.