Szachy w szkole - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zajęcia szachowe jako element gier logicznych to jedna z ciekawostek projektu zrealizowanego ze Funduszy Europejskich za pośrednictwem #WUPRzeszów. Projekt był skierowany do 14 szkół z gmin: Baligród, Fredropol, Przeworsk, Solina i Ustrzyki Dolne. Jego celem było podniesienie kompetencji kluczowych 1350 uczniów oraz przeszkolenie blisko 250 nauczycieli. Wnioskodawcy założyli m.in. kształcenie kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy, tworzenie warunków nauczania opartych na metodzie eksperymentu oraz wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesie nauczania. Zobaczcie jak Fundusze Europejskie służą młodym mieszkańcom Podkarpacia.

NAZWA BENEFICJENTA: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

NAZWA PROJEKTU: Omnibus - kompleksowy program rozwoju szkoły

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.