Szkoła talentów - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

O swoich marzeniach, które mają szanse się spełnić dzięki Funduszom Europejskim, opowiadają uczniowie Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy, którzy wzięli udział w projekcie „Szkoła talentów.

„Szkoła Talentów” to projekt, który ma na celu wzrost zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów, kształcących się w zawodzie pracownik pomocniczy obsługi hotelowej  poprzez dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb rynku pracy. EDUCARE Et SERVIRE pragnie wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę oraz opracowaną diagnozę potrzeb dla wzrostu zatrudnienia absolwentów szkoły specjalnej poprzez: objęcie szkoły patronatem przedsiębiorstwa, w zakresie kształcenia w zawodzie: pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, co zapewni ścisłą współpracę; dostosowanie programu kształcenia w zawodzie : pracownik pomocniczy obsługi hotelowej już nauczanym w szkole do bieżących i przyszłych potrzeb rynku pracy; doposażenie 3 pracowni zawodowych zgodnie z potrzebami rynku pracy i osób niepełnosprawnych zgodnie z diagnozą wypracowaną wspólnie z pracodawcą; wzrost wiedzy i doświadczenia zdobytego na rynku pracy w ramach staży i praktyk zrealizowanych przez 24 uczniów i 6 nauczycieli. Wartością dodaną projektu jest stworzenie warunków zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi w dynamicznie rozwijającej się branży hotelarskiej.

NAZWA BENEFICJENTA: EDUCARE ET SERVIRE FUNDACJA ANTONIEGO KAMIŃSKIEGO

NAZWA PROJEKTU: Szkoła talentów

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.