Szpital dziecięcy w Bydgoszczy - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Praca w szpitalu to wyzwanie. Uśmiech dzieci pomaga nam je podejmować. Naszym celem jest dbanie o tych małych, wielkich ludzi. Fundusze Europejskie wyposażyły szpital w najnowocześniejsze technologie. Wprowadziliśmy unikatowe w kraju badania, na przykład manometrię o wysokiej rozdzielczości. Szpital to nie tylko sprzęty. To mądrzy ludzie. My sięgnęliśmy po więcej. Ty też możesz.

NAZWA BENEFICJENTA: WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY

NAZWA PROJEKTU: Realizacja prac badawczo-rozwojowych nad nowoczesnymi formami diagnozy i terapii zaburzeń w nabywaniu kompetencji matematycznych

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.