Trenerzy fitness - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Czy da się moc funduszy unijnych przekształcić na kondycję fizyczną? Tak, da się! I oto najlepszy przykład, jak środki pomocowe z Europejskiego Funduszu Społecznego wspierają mieszkańców Podkarpacia. Pani Monika z Mielca spełniła swoje marzenie życiowe pod okiem doświadczonego trenera pani Reginy. Dzięki uczestnictwu w projekcie została wykwalifikowanym instruktorem fitness.

Celem projektu było podniesienie, nabycie i wzrost kwalifikacji zawodowych u 510 uczestników projektu poprzez uczestnictwo w pozaszkolnych formach kształcenia. Oferowane kursy umożliwiły uzyskanie uprawnień zawodowych w branży fitness o specjalnościach: instruktor fitness, trener personalny, instruktor kulturystyki. Kursy odbywały się w klubach fitness na terenie województwa.

NAZWA BENEFICJENTA: LOOTUS JOANNA JĘDRZEJOWSKA

NAZWA PROJEKTU: „Moje szanse na lepsze jutro”

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.