Urodzone by żyć na wolności - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film pt. „Wypuszczenie głuszców z wolier adaptacyjnych” przybliża nam temat czynnej ochrony głuszca realizowanej w Puszczy Augustowskiej. Możemy zobaczyć, jak wygląda i funkcjonuje hodowla tego wspaniałego kuraka oraz co dzieje się z nim po wpuszczeniu go do środowiska naturalnego. Dowiadujemy się, ile było tych ptaków w roku 1930 oraz poznajemy liczbę głuszców wsiedlonych w puszczy w latach 2013-2019 w ramach projektów wspartych przez UE.

NAZWA BENEFICJENTA: NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD

NAZWA PROJEKTU (z umowy): „Ochrona głuszca (Tetrao urogallus) in-situ i ex-situ w Puszczy Augustowskiej”

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST PROJEKT : Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko  2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.