W Gliwicach już w korkach nie stoisz - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Zobacz, jak Fundusze Europejskie poprawiają komfort jazdy i bezpieczeństwo na polskich drogach. W Gliwicach uruchomiono nowoczesny system sterowania ruchem, dzięki któremu jeździ się szybciej i bezpieczniej, a przymusowy postój w korku jest dla Gliwiczan wyłącznie nieprzyjemnym wspomnieniem.

 

NAZWA BENEFICJENTA: GLIWICE - MIASTO NA PRAWACH POWIATU

NAZWA PROJEKTU: Rozbudowa systemu detekcji na terenie miasta Gliwice wraz z modernizacją wybranych sygnalizacji świetlnych, etap II

PROGRAM OPERACYJNY, Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.