Warsztaty aktorskie w Teatrze „Baj Pomorski” - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Teatr „Baj Pomorski” zaprasza na warsztaty aktorskie. Na Małej Scenie Baja Pomorskiego aktorka Marta Parfieniuk-Białowicz opowiada o tajnikach pracy aktora, o tym, w jaki sposób przygotowują się oni do przedstawień i jak wygląda trening aktorski.  W ramach warsztatów aktorka prowadzi rozgrzewkę, pokazuje jak trenować oddech przeponowy, prawidłową emisję głosu i ciekawe ćwiczenia rytmiczne, które mają pogłębić świadomość naszego ciała, by funkcjonować zdrowo i efektywnie zarówno w pracy aktora, jak i poza teatrem.

NAZWA PROJEKTU: Rozbudowa Teatru „Baj Pomorski”

NAZWA BENEFICJENTA: Teatr "Baj Pomorski" W Toruniu

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.